Без категорииПо-українськиХРЫСЦІЯНСКАЯ ВІЗІЯ

Заява групи «Християнська візія» з приводу військової агресії проти братньої України та участі режиму Олександра Лукашенка в ній

Міжканфесійнае аб’яднанне беларускіх хрысціян, створанае на хвалі мірных пратэстаў 2020 г.
Інфармацыя пра «Хрысціянскую візію».
Аб'ява аб заснаванні групы.
Місія групы.

Іншыя артыкулы

Przeczytaj po polsku Читать на русском Read in English Deutsch Беларуская Leggi in italiano Читать на греческом

24 Лютого 2022

Сьогодні вранці путінський режим здійснив військову агресію проти України. Одним з плацдармів цієї агресії стала територія Республіки Білорусь.

Ми, священики, богослови та активні миряни Православної, Римо- та Греко-Католицької, Англіканської та Євангельських Церков різко засуджуємо агресію режиму Путіна проти України. Іменем Ісуса Христа закликаємо зупинити напад і припинити військову агресію!

Ми обурені антиконституційними діями режиму Лукашенка щодо надання території Республіки Білорусь для здійснення іноземною армією агресії проти іншої країни. Ми вимагаємо негайного виведення російських військ з території Білорусі та вжиття всіх заходів щодо недопущення участі білоруських військовослужбовців в агресії. Іменем Ісуса Христа ми благословляємо кожного білоруського і російського військового, який відмовляється брати участь у агресії.

Христос сказав: «Блаженні миротворці, бо вони будуть наречені синами Божими». Надавши армії держави, яка розв’язала військову агресію проти братнього народу України, доступ на територію нашої країни, Олександр Лукашенко порушив не тільки Конституцію Республіки Білорусь, а й Христову заповідь. Узурпатор не тільки розв’язав терор проти народу Білорусі, але зробив його співучасником у каїновому гріху братовбивства. Удар, нанесений в серце братнього народу з білоруської території, осквернив нашу землю, і пролита кров буде «голосити з землі».

Ми висловлюємо солідарність з народом України, який зараз вимушено вдається до збройних засобів захисту проти іноземного вторгнення. Ми молимося разом з християнами України про якнайшвидше відновлення миру. Ми молимося про всіх невинно загиблих людей, життя і гідність кожного з яких — безцінний Божий дар. Нехтування цього дару — це гріх перед Богом, Творцем і батьком всіх людей. Закликаємо на захист на всі міста і селища, які піддаються нападу.

Ми просимо церковних лідерів Росії і Білорусі підняти свій авторитетний голос на захист миру, засудити агресію, закликати діючу владу Росії і Білорусі припинити всякі військові дії і всіма можливими засобами компенсувати вже завдану шкоду.

Ми закликаємо світову християнську спільноту до молитви і солідарності і до підтримки миротворчих зусиль з припинення військової агресії.

Ми звертаємося до Всемогутнього Господа, творця історії народів і вершителя людських доль. Господи, пішли нам світ Царства Твого, в якому не оголюється жоден меч. Благослови нас слідувати твоєму вченню правди, справедливості та любові. Дух Твій Святий нехай зцілить серця, поранені ненавистю, просвітить розум, затьмарений злістю, пробудить совість, що втратила здатність розрізняти добро і зло.

Молимо про мир!